Allan Krupa podobnie jak jego sławna mama zajmuje się muzyką. Nie stroni od pokazywania zarówno swoich nowych dokonań artystycznych, jak i chwil z życia prywatnego na Instagramie. Okazuje się, że syn Edyty Górniak uwielbia eksperymenty, jeśli chodzi o wygląd.

Reklama

Allan Krupa lubi metamorfozy

Jakiś czas temu zaprezentował się w rozjaśnionych włosach, potem miał grzywkę podobną do tej, jaką nosi Mata. Allan Krupa nie stroni też od wizyt u kosmetyczki. Najwyraźniej dobrze wie, że o urodę trzeba dbać nawet w młodym wieku.

Choć syn Edyty Górniak skończył dopiero 20 lat, już poddaje się zabiegom, które zapobiegają skutkom starzenia się skóry. Dlatego też nie stroni od profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym. Tak było i tym razem.

Tak Allan Krupa dba o urodę

Allan na swoim Instagramie pokazał, jak korzysta z zabiegu, którym jest laserowy peeling węglowy. Jak można wyczytać w sieci pomaga on na wiele problemów ze skórą i polecany jest szczególnie osobom, które mają problem z trądzikiem. Stymuluje też odnowę komórkową.

Okazuje się, że zabieg ten jest bolesny a odczucia porównuje się do uderzeń gumki recepturki o skórę. Czego się jednak nie robi dla urody.