Krystian Wieczorek to aktor, który od lat wciela się w postać mecenasa Budzyńskiego w serialu "M jak miłość". Popularność przyniosła mu także rola w serialu "Komisarz Alex". Aktor nie często pokazuje się na tzw. ściankach i czerwonych dywanach.

Reklama

Krystian Wieczorek ma młodszą o 17 lat żonę

Tym razem jednak zrobił wyjątek. Można go było zobaczyć na premierze spektaklu "Miłość i polityka". Nie pojawił się tam jednak sam, ale ze swoją o 17 lat młodszą żoną Marią Szafirską. Mało, kto wie, że to właśnie na planie "M jak miłość" aktor poznał swoją ukochaną. Aktorka dołączyła do obsady w 2015 roku a rok później została żoną Wieczorka. Para, dwa lata po ślubie została rodzicami swojego pierwszego dziecka.

Tak Krystian Wieczorek i Maria Szafirska prezentowali się na premierze

Obydwoje pojawili się na premierze sztuki "Miłość i polityka" w reżyserii Anny Oberc i skradli show. Krystian Wieczorek miał na sobie granatową marynarkę w prążek z grafitową koszulą i lnianymi spodniami oraz sportowe buty. Jego żona wybrała czarną, asymetryczną kreację z ozdobnymi dodatkami. Oboje nie tylko pojawili się na premierze, ale też zagrali w tej sztuce.

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska grają w spektaklu "Miłość i polityka" / AKPA