Roxie Węgiel i Kevin Mglej zakochali się w sobie kilka lat temu. Choć tej relacji wielu nie dawało szans, udowodnili, że ich miłość jest prawdziwa i kilka tygodni temu postanowili się pobrać.

Gdy Roksana Węgiel występowała w "Tańcu z gwiazdami" na jej palcu pojawiła się obrączka a ona sama zaczęła oficjalnie używać podwójnego nazwiska. Dopiero po tym, jak uroczystość się odbyła, piosenkarka przyznała, że jest już po ślubie cywilnym.

Reklama

Gdzie odbył się ślub Roksany Węgiel i Kevina Mgleja?

Kilka dni temu w social mediach Roksana zamieściła zdjęcie, na którym obydwoje pozują z wielkim bukietem białych kwiatów. Pod fotografią od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Fotografia została wykonana przed urzędem stanu cywilnego.

Na razie para wzięła tylko ślub cywilny. Ceremonia odbyła się ze względu na pogarszający się stan zdrowia babci Kevina Mgleja. Kobieta niedługo po uroczystości zmarła. Jak wynika z informacji, do których dotarł portal Jastrzabpost.pl ślub odbył się w Wołominie. Najprawdopodobniej pod koniec marca, o czym świadczy fakt, że od 29 marca 2024 w CEiDG Roksana używa podwójnego nazwiska, Węgiel-Mglej.