W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę - nowotwór piersi. Potem jeden z weekendów spędziłam w szpitalu. Po operacji jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania i czuję się dobrze. Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę, kochani, badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie, proszę, aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy, co jeszcze warto przebadać! - napisała na swoim Instagramie Monika Olejnik.

Reklama

Jej wyznanie sprawiło, że pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo słów wsparcia i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Tak gwiazdy wspierają Moniką Olejnik

Monia, na miejscu raka bym z Tobą nie zadzierał! Trzymam kciuki - napisał Damian Michałowski, czyli kolega z "Dzień dobry TVN".

Masz siłę, masz wiedzę, masz kochające wsparcie - z takimi jak Ty nawet rak nie powinien zadzierać, zdrowiej - tak brzmiał wpis Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Ciepłych słów nie zabrakło też od Anny Kalczyńskiej.

Monia, wszystko musi być dobrze. Dużo dobrych myśli i siły na to starcie. Ściskam i mocno trzymam mocno kciuki. Powodzenia - napisała była dziennikarka TVN.

Słowa otuchy dla Moniki Olejnik od Joanny Kryńskiej. Wymowny wpis dziennikarki

Bardzo wymowny wpis zamieściła Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wspomniała o "mobilizacji w teatrze".

Monika! Wracaj do zdrowia i do nas! Czekamy na Ciebie! Ja szczególnie w teatrze, będę Cię mobilizować! Przytulam! - czytamy.

Nie zabrakło też słów otuchy od Joanny Kryńskiej, dziennikarki TVN24, która niedawno także poinformowała o tym, że wycięto jej guza z głowy.

Kochana Ty wiesz, jak to się robi. Po Twojemu, z Twoją siłą, tak jak to ustaliłyśmy - napisała koleżanka po fachu.