Wojciech Modest Amaro to jeden z bardziej znanych i wziętych restauratorów. Swego czasu większość swojego życia poświęcał pracy. Dzięki niej miał status celebryty. Miejsce w jego restauracji trzeba było rezerwować z dużym wyprzedzeniem, on sam był jurorem programów kulinarnych m.in. "Hell's Kitchen" i ostro krytykował dokonania tych, którzy w nich występowali.

Reklama

Wojciech Modest Amaro zmienił swoje życie

W pewnym momencie Wojciech Modest Amaro postanowił jednak zmienić swoje życie. Nawrócił się i zmienił nieco profil swojej działalności. Warszawskie, prężnie działające lokale zamienił na dom na wsi.

Reklama

To właśnie tam gości tych, którzy mają ochotę skosztować jego potraw. Amaro w miejscu, gdzie teraz mieszka, wybudował nie tylko dom, ale ma także prywatny staw, hodowlę drobiu oraz kaplicę.

Choć wciąż ma wiele pracy a chętnych, by ugościć się na farmie restauratora nie brakuje, on sam stara się poświęcać dużo czasu swoim bliskim.

Gdzie Wojciech Modest Amaro zabrał syna?

W weekend zabrał swojego syna Nicolasa na wycieczkę podczas której obydwaj nie tylko spędzają wspólne chwile, ale też zgłębiają swoją wiarę. Miejscem, które wybrali jest Góra Atos w Grecji.

Wyprawa na Świętą Gorę Atos z moim synem Nicolasem. Błogosławiony wspólny czas i odpoczynek - napisał Wojciech Modest Amaro w sieci i opublikował zdjęcia z wyjazdu z synem.

Internauci chwalili pomysł na wyprawę.

Wbrew ogólnej opinii, nastolatkowie lubią takie miejsca. Mój za każdym razem chętnie wybiera się do benedyktyńskich klasztorów; Oby więcej takich ojców; Ale fantastyczna wycieczka - pisali.