Tomasz Krupski został wybrany na nowego burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Sukcesem pochwaliła się żona polityka, Katarzyna Ptasińska, aktorka znana z serialu "Na Wspólnej".

Reklama

Ogłaszając sukces ukochanego, na Instagramie napisała: "Mój wspaniały, mądry, dobry, pięknoduszny, wrażliwy i bezpartyjny mąż został wczoraj wybrany burmistrzem Grodziska Mazowieckiego!".

Nowa rola Katarzyny Ptasińskiej

Aktorka wspomniała przy tym także o swojej nowej roli. "Trzymajcie kciuki, żebym na terenie gminy podołała roli pani burmistrzowej!" - dodała aktorka."Niemniej dla was pozostaję na zawsze Ptasią" — napisała.

Katarzyna Ptasińska w telewizji zadebiutowała rolą Ali Kozłowskiej w serialu "M jak miłość". Rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Na Wspólnej", w którym gra Beatę Wroniec. Gra też dużo w teatrze, m.in. na deskach stołecznego Teatru Capitol oraz w spektaklach Teatru Gudejko.

Tomasz Krupski, mąż Katarzyny Ptasiński jest synem historyka i działacza opozycji demokratycznej w PRL-u, Janusza Krupskiego, który 10 kwietnia 2010 r. zginął w katastrofie smoleńskiej.