Małgorzata Kożuchowska należy do grona gwiazd, które bardzo oszczędnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Aktorka dozuje informacje o swojej rodzinie. Strzeże prywatności 9-letniego syna oraz męża. Niedawno celebrytka zrobiła mały wyjątek od reguły i zdementowała medialne doniesienia na temat domniemanego kryzysu w jej trwającym od 2008 roku małżeństwie.

Reklama

Macierzyństwo Małgorzaty Kożuchowskiej

Oczkiem w głowie Małgorzaty Kożuchowskiej jest syn, Jan Franciszek. Czasem pokazuje jego zdjęcia, ale nigdy nie widać na nich twarzy chłopca. Gwieździe zdarza się za to opowiadać w wywiadach o późnym macierzyństwie. Syna urodziła w wieku 43 lat. Ze względów światopoglądowych borykająca się z niepłodnością gwiazda nie zdecydowała się na metodę in vitro. Postawiła na naprotechnologię.

Małgorzata Kożuchowska pojechała do Włoch

Małgorzata Kożuchowska do wiary podchodzi bardzo poważnie. Tegoroczną Wielkanoc aktorka zdecydowała się spędzić w Rzymie. Zajrzała też do bliskiego sercu katolików Watykanu. Za pośrednictwem Instagrama aktorka relacjonowała tę wizytę.

Podzieliła się m.in. zachwytem nad "Pietą" Michała Anioła. "Pieta Michała Anioła zawsze mnie zachwyca i wzrusza, a jednocześnie wzbudza pewien niepokój... wykute w marmurze cierpienie matki trzymającej ciało zdjętego z krzyża syna jest tak idealnie piękne..." - napisała na Instagramie.