Edyta Pazura od kilku lat z powodzeniem radzi sobie w świecie show-biznesu i mediów społecznościowych nie tylko jako żona Cezarego Pazury, ale także influencerka. Celebrytka jest dosyć aktywna w sieci i nie stroni od wyrażania swoich opinii na różne tematy oraz prezentowania zdjęć swoich i swojej rodziny.

Reklama

Edyta Pazura zamieściła w sieci zdjęcie bez ubrania

Tym razem poszła o krok dalej i zamieściła fotografię, na której zapozowała bez ubrania. Jak zauważają media poświęcone życiu gwiazd 36-letnia Edyta Pazura już wiele razy walczyła o uwagę internautów m.in. częstymi zmianami wizerunku, wynurzeniami na temat rzekomych planów powiększenia rodziny, czy przechwałkami po wbiciu się w ciuchy nastoletniej córki.

Po co, więc zamieściła wspomniane zdjęcie? Jak czytamy w oposie zdecydowała się na takie ujęcie, bo nie znalazła innych obiektów wartych uwiecznienia.

Pierwszy raz w życiu prześwietliłam całą kliszę. Z 36 zdjęć wyszło jedno, te które zrobiłam jako ostatnie. Nie wiedziałam już co fotografować, więc zrobiłam zdjęcie... swojego odbicia w lustrze. Właśnie to - napisała pod zamieszczoną na Instagramie fotografią.

W sumie ma ono swój klimat i pewnego rodzaju tajemniczość. Jednym słowem spieprz… sprawę, ale udaje że się tym jakoś bardzo nie przejmuję - dodała.

Do kogo internauci porównali Edytę Pazurę?

Internauci nie kryli zachwytu. Nie tyle nad samym zdjęcie, co podobieństwem Edyty do znanej amerykańskiej gwiazdy.

Mega kadr, w pierwszej chwili myślałam, że to zdjęcie przedstawiające nieśmiertelną Marilyn; Jak Marilyn Monroe; Ja też myślę, że jak Marilyn; Marilyn. Tyle w temacie - pisali internauci.

Byli też tacy, którzy porównali ją do Sharon Stone w filmie "Nagi instynkt".