Łukasz Nowicki w ub.r. odszedł z "Pytania na śniadanie". Lubiany przez widzów prezenter ogłosił wtedy, że w jego życiu przyszedł czas na zmiany.

"Po 13 latach zdecydowałem się odejść z "Pytania na śniadanie”. Czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chcę więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi "Z Nowickim po drodze" i teatrowi. Teatrowi, który zawsze był dla mnie miejscem zawodowo najważniejszym" - napisał na Instagramie 23 czerwca 2023 r.

Reklama

Łukasz Nowicki chętnie dzieli się ze swoimi fanami tym, co dzieje się w jego życiu. Teraz aktor przemierza Polskę wraz z teatrem - gra w komedii pt. "Miłość i polityka". Niestety, niedawno źle się poczuł i musiał iść do szpitala. Poinformował o tym w poście w mediach społecznościowych.

"W zaprzyjaźnionej klinice MML staję na nogi. Bo już od jutra "Miłość i Polityka" rusza w trasę. Czwartek- Chojnice, Piątek - Brusy, Sobota- Płock, Niedziela - Jelenia Góra. Zapraszam na spektakle!" - napisał w opisie aktor, upewniając, że kłopoty zdrowotne nie były aż tak poważne, na jakie mogły wyglądać. Widzowie będą mogli go zobaczyć w komedii w czasie tournée.

Łukasz Nowicki nie zerwał całkowicie z telewizją. Od kilkunastu lat jest gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion" w TVP.