Gala Orłów 2024 odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich nie zabrakło m.in. Danuty Stenki, Sandry Drzymalskiej, Magdaleny Cieleckie, czy Ewy Kasprzyk. Pojawili się także aktorzy m.in. Tomasz Włosok, czy Robert Więckiewicz.

Reklama

Maja Ostaszewska w towarzystwie syna na gali Orłów 2024

Polskie Nagrody Filmowe Orły przyznawane są już po raz 26. Obok Złotych Lwów to jedna z ważniejszych polskich imprez filmowych. Konkurs organizowany jest od 1999 r. przez Niezależną Fundację Filmową. Nagrody przyznawane są w 18 kategoriach, a dodatkowo nagroda Złotego Orła trafia do osoby, która została doceniona za osiągnięcia artystyczne życia.

W tym roku wśród nominowanych jest m.in. Maja Ostaszewska za rolę w filmie "Zielona granica". Aktorka zachwyciła na czerwony dywanie prezentując się w czarnej połyskującej sukni. Nie tylko jej kreacja była zaskoczeniem.

Reklama

Maja Ostaszewska pochwaliła się synem w Wenecji

Maja Ostaszewska pojawiła się na gali Orłów 2024 w towarzystwie swojego syna Franciszka. Chłopak ma już 17 lat.

To nie pierwszy raz, gdy Maja Ostaszewska chwali się synem. Kilka miesięcy temu a dokładnie w listopadzie ubiegłego roku aktorka zabrała Franciszka na festiwal w Wenecji. Aktorka udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać jej życiowego partnera, Michała Englerta oraz syna.

Wspomnienia z Wenecji… Cudowny czas z moimi dwoma ulubionymi facetami i przyjaciółmi - napisała pod zdjęciem.

Kto jest partnerem Mai Ostaszewskiej? Czy aktorka ma tylko syna?

Franciszek to nie jedyne dziecko Mai Ostaszewskiej. Ona i Michał Englert są również rodzicami Janiny, która urodziła się w 2009 roku. Para poznała się w 2005 roku a pobrała 6 lat później.

Zauważyliśmy się na imprezie w SPATiF-ie. Zaczęliśmy tańczyć. O świcie na molo wiedzieliśmy, że trudno będzie się rozstać.To była eksplozja. Strasznie się zakochałam - powiedziała w jednym z wywiadów o pierwszym spotkaniu z Englertem.