Sama Małgorzata Tomaszewska przez kilka dni milczała na temat narodzin swojej drugiej pociechy. Pierwszy post opublikowała dopiero w piątek. Była prezenterka "Pytania na śniadanie" w TVP opublikowałana Instagramie zdjęcie, na którym możemy ją oglądać razem z córeczką.

Reklama

Dumny dziadek Jan Tomaszewski

We wtorek ojciec Małgorzaty Tomaszewskiej, czyli były bramkarz reprezentacji Polski Jan Tomaszewski, ogłosił światu, że jego córka urodziła, a on po raz kolejny został dziadkiem.

"Jestem dumny i szczęśliwy!" - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" podekscytowany Jan Tomaszewski.

Małgorzata Tomaszewska chwali się córeczką i pisze… o kolejnym porodzie

"To nasze pierwsze chwile razem" - zaczęła swój post Małgorzata Tomaszewska. Potem pisała w imieniu swojej nowonarodzonej córeczki. "Mam na imię Laura i jestem już z Wami. Moi rodzice i braciszek kochają mnie tak mocno, że szybciutko będę podbijała ten świat" - napisała dumna mama Laury.

W dalszej części wpisu świeżo upieczona mama dziękuje szpitalowi i położnej, sugerując, że to nie ostatni poród w jej życiu.

"Byłaś nieoceniona w jednym z najważniejszych momentów naszego życia. Widzimy się przy kolejnym porodzie" - napisała Małgorzata.

Pod postem posypały się gratulacje. "Gosiu! Serdeczne gratulacje! ucałuj Laurkę i swoich Chłopaków" - napisała Katarzyna Cichopek. "Gratulacje Gosiu. Brawa dla rodziców! Witaj na świecie maleństwo" - wtórował jej Tomasz Tylicki.