Cezary Pazura i Edyta Pazura w miejscowości Wielowieś, położonej nieopodal Olsztyna, mają 180-metrowy dom z basenem, na który składają się: cztery sypialnie, przestronny salon, kuchnia i dwie łazienki. 100 m od domu znajduje się Jezioro Jaśkowskie. Na terenie ogrodu jest mini plac zabaw, altany grillowe oraz stół tenisowy.

Reklama

W lipcu 2023 r. na jednym z portali z nieruchomościami pojawiła się oferta sprzedaży nieruchomości za ponad 6 mln zł.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie domu Pazurów?

"10 ha działki z własną linią brzegową jeziora Jaśkowskiego z malowniczym cyplem. Dookoła las, woda i spokój. Na posesji duży basen, z którego rozciąga się piękny widok na jezioro. Idealne miejsce na letni czas, ale też na przytulne, zimowe wieczory pod kocem przy kominku. Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się wakacjami, czy zamierzasz zamieszkać na stałe, ta posiadłość pobudza wyobraźnię, oferując nieograniczone możliwości i piękne otoczenie" - napisano na instagramowym koncie agencji nieruchomości sprzedającej posesję Pazurów.

Reklama

Obecnie dom Pazurów można wynająć np. na weekend. To koszt prawie 3,5 tys. zł (2 noce dla 4 dorosłych osób). Za tygodniowy pobyt w lipcu trzeba już zapłacić niemal 17 tys. zł.