Ten program zapowiadany był już od kilku miesięcy. Chodzi o "Czas na Show: Drag Me Out", który wiosną pojawi się na antenie TVN.

Mężczyźni ze świata show-biznesu będą próbować swoich sił jako drag queen. Uczestnikami pierwszej edycji są m.in. Tomasz Karolak, Marcin Łopucki, Tadeusz Mikołajczak, Michał Mikołajczak, Dariusz Zdrójkowski oraz Kamil Szymczak.

Reklama

W stworzeniu niebanalnych kreacji pomogą im mentorki, a popisy oceniać będą Anna Mucha, Michał Szpak oraz Andrzej Seweryn. Prowadzącą show będzie Mery Spolsky.

"Czas na Show: Drag Me Out". Na takie kreacje postawili Mucha, Szpak i Mery Spolsky

Reklama

Anna, Michał i Mery pojawili się już na planie programu i zaprezentowali oryginalne i przyciągające uwagę kreacje. Mucha miała na sobie koszulę z ogromnymi bufiastymi rękawami oraz długą welurową spódnicę.

Michał Szpak zaprezentował się w czerwonych skórzanych dzwonach i prześwitującej koszulce na ramiączka, która śmiało można powiedzieć, że jest jego znakiem rozpoznawczym. Do tej stylizacji Szpak dobrał pasek z wielką klamrą, buty na platformie oraz biżuterię.

Z kolei Mery Spolsky postawiła na mroczny look - długą skórzaną spódnicę, czarny top oraz bluzkę zrobioną ze srebrnych gwiazd, która prześwitywała. Nie zabrakło mocnego makijażu oczu.

Zobaczcie jak prezentowała się cała trójka.

Michał Szpak postawił na skórzane lateksowe spodnie / AKPA
Mery Spolsky będzie prowadziła "Czas na Show: Drag Me Out" / AKPA
Anna Mucha postawiła na różową koszulę z bufiastymi rękawami i dekoltem / AKPA