Po zmianach władz, jaka zaszła w TVP, wielu prowadzących musiało się pożegnać z pracą. Wśród prezenterów, którzy pożegnali się ze stacją byli także ci, którzy prowadzili "Pytanie na śniadanie". To m.in. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora, czy Tomasz Kammel oraz Ida Nowakowska.

Reklama

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Nową szefową śniadaniówki TVP została Kinga Dobrzyńska. Program ma nowych prowadzących, ale oglądalność mocno spadła. W rozmowie z Pudelkiem Dobrzyńska porównała wymianę ekipy do... zakupu nowych butów, do których "stopa musi się przyzwyczaić". Teraz na profilu "Pytania na śniadanie" na Facebooku wdała się w pyskówkę z internautami.

Nie oglądamy - napisała jedna z internautek, która najwyraźniej należy do zwolenników poprzedniej ekipy.

To jeszcze nie pisz! I będzie komplet - odpisała jej szefowa śniadaniówki TVP.

Szefowa "Pytania na śniadanie" obraziła byłych prowadzących

W obronie komentującej stanęła inna internautka. Zauważyła, że istnieje "wolność słowa" i wytknęła ogromną liczbę negatywnych opinii na temat nowych duetów oraz topniejącą widownię przed telewizorami. Kinga Dobrzyńska i obok tego komentarza nie przeszła obojętnie.

(...) Widocznie poziom dzisiejszego "Pytania na Śniadanie" jest za trudny. Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś kim się nie jest - odpowiedziała. Innej internautce z kolei zasugerowała "przełączenie się na Republikę".

Kinga Dobrzyńska zamieszczając ten komentarz najprawdopodobniej miała na myśli Idę Nowakowską i Tomasza Kammela, który słowa o "cudzie życia" wypowiedział podczas jednego z koncertów organizowanych przez poprzednie władze TVP.