Zawodowa przyszłość Roberta Janowskiego w telewizji jest w ostatnich tygodniach obiektem wielu spekulacji. Od jakiegoś czasu mówi się bowiem, że po zmianach w TVP może odzyskać dawną posadę prowadzącego "Jaka to melodia?". Jeszcze niedawno w rozmowie z Pudelek.pl ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że zaistniała taka możliwość. "Coś jest na rzeczy..." - stwierdził tajemniczo Robert Janowski.

Reklama

Na profilach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz Polsatu w mediach społecznościowych pojawił się pożegnalny post. Robert Janowski przez cztery edycje "TTBZ" był jurorem w show. Jak przekazano, Robert nie będzie już oceniał uczestników i pożegnał się z muzycznym show.

Podziękowania i pożegnanie

"Po 4. edycjach Robert Janowski żegna się z rolą jurora i z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziękujemy Ci za ten wspaniały czas i trzymamy kciuki za dalszą drogę!" - napisano.

W tym samym poście przekazano też kilka słów od samego Janowskiego. Podziękował za czas spędzony w programie, a na koniec życzył innym i sobie "wielu sukcesów i satysfakcji".

"Dziękuję za tę wspaniałą artystyczną podróż. Dziękuję za ludzi, których poznałem przy produkcji programu. Ale słowo "ludzi" jest tu kluczowe, bo to ludzie stanowią sens każdego działania. To były ważne relacje w moim życiu. Będę tęsknił za Waszym profesjonalizmem, uczynnością i empatią. Dobrze się wyśpijcie przed następną edycją. Życzę Wam wielu sukcesów i satysfakcji. Sobie też" - stwierdził Robert Janowski.

Czy teraz potwierdzone zostaną medialne doniesienia, że Robert Janowski wraca do "Jaka to melodia?" w TVP?