Obecnie na antenie TVN "Sport" emitowany jest w dni powszednie o 19.40 a "Pogoda" o 19.45. W weekendy oba programy zaczynają się nieco wcześniej.

Obydwa formaty od lipca czeka mała zmiana. Stacja TVN zdecydowała, że obydwa emitowane będą nie po "Faktach", ale przed."Sport" zobaczymy o godz. 18.45, a "Pogoda" o godz. 18.55. Zmiana ta wpłynie również na emisję "Uwagi!". Zostanie nieco wydłużona i będzie nadawana również nieco wcześniej. Zamiast o godz. 19.55, w dni powszednie będzie się zaczynać o 19.40, a weekendy o 19.35.

Reklama

Jakie jeszcze zmiany w ramówce TVN?

W okresie wakacyjnym zwyczajowo obowiązuje wakacyjna ramówka, która różni się od regularnego układu programów. W tym sezonie zmiana zaistnieje także w paśmie wieczornym. Widzowie TVN obejrzą więc "Sport" i "Pogodę" wcześniej, jeszcze przed głównym wydaniem "Faktów" - informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Podczas wakacji nie będzie powtórek "Milionerów". W poniedziałki i wtorki o godz. 20.50 będą nadawane seriale ("Belfer" i “Yellowstone”), w środy o tej samej porze - filmy, a w czwartki - powtórki "Kuchennych rewolucji".