Joanna Kulig to dziś jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Najbardziej znanym filmem z jej udziałem jest oczywiście "Zimna wojna", w którym partnerował jej Tomasz Kot. Grała także w serialu "O mnie się nie martw" i głośnym filmie "Sponsoring".

Reklama

Za granicą Joanna wystąpiła m.in. u boku Anne Hathaway w komedii romantycznej "Miłość bez ostrzeżenia" oraz w amerykańskim serialu "Władcy przestworzy", który miał premierę w styczniu.

Archiwalne nagranie "Idola" z Joanną Kulig. Jak wypadła?

Okazuje się, że przeszło 22 lata temu Joanna Kulig próbowała swoich sił wokalnych m.in. w "Szansie na sukces", którą wygrała. Niewielu jednak pamięta, że pojawiła się również w "Idolu".

Reklama

Pojawiła się tam w drugiej edycji programu. Niestety nie udało jej się awansować do finału. Tę edycję wygrał Krzysztof Zalewski. Archiwalne nagranie z występu Joanny Kulig trafiło do sieci. Profil @tele.nostalgia opublikował archiwalne nagranie z aktorką. Na nagraniu z 2002 roku Joanna śpiewa piosenkę "Teksański" z repertuaru zespołu Hey. Towarzyszy jej, dziś inna znana postać polskiego show-biznesu, czyli Paulina Sykut-Jeżyna.

Jak jej poszło?