W 7. odcinku "Matyldy" dojdzie do długo wyczekiwanego a zarazem bardzo smutnego ślubu. Sakramentalne "tak" powiedzą sobie główna bohaterka, czyli Matylda (Maria Bilińska) oraz Michał Rubin (Mirosław Haniszewski).

Co wydarzy się w 7. odcinku serialu "Matylda?

Małżeństwo to, choć urzędowo skonsumowane, nie będzie podyktowane uczuciem, lecz tragicznym przymusem ze strony Rubina i Heleny Różańskiej (Małgorzata Buczkowska). Postawieni przed faktem dokonanym młodzi zgodzą się na ślub. Całą ceremonia będzie wynikiem szantażu Rubina, który w poprzednich odcinkach zagroził, że jedynie poprzez to małżeństwo odpuści Różańskim długi, które u niego zaciągnęli. Matylda, pomimo iż stanie na ślubnym kobiercu z Michałem, w głębi serca wciąż będzie kochać Bodena (Kamil Szeptycki), który nie może zostać jej mężem z powodów rodzinnych intryg.

Reklama

Boden, czyli przystojny lekarz i prawdziwa miłość Matyldy, w 7 odcinku "Matyldy", będzie chciał dotrzeć do kościoła, by powstrzymać ceremonię. Los okaże się przeciwny jego planom i podczas podróży spadnie z konia.

Kiedy emisja 7. odcinka serialu "Matylda"?

Tymczasem w kościele atmosfera będzie bardzo napięta. Michał, choć będzie stać u boku Matyldy, doskonale zda sobie sprawę, że nie jest on mężczyzną jej marzeń.

Ceremonia ślubna Matyldy i Michała w 7. odcinku "Matyldy", choć pełna tradycyjnych obrzędów, będzie przepełniona smutkiem i poczuciem rezygnacji. Czy los tych dwojga uda się jeszcze odwrócić?

7. odcinek serialu "Matylda" TVP1 wyemituje 14 kwietnia (niedziela) o godz. 20.20.