Piotr Gąsowski zajmie miejsce u boku Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego. Choć będzie to jego jurorski debiut w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", to tę scenę zna doskonale.

Nowego jurora nie trzeba nikomu przedstawiać. Pełen wdzięku optymista, obdarzony rozbrajającym poczuciem humoru i wielką dawką scenicznej charyzmy. Do tego doskonale znany z dbałości o wyjątkową rodzinną atmosferę na planie, jaką przez lata zapewniał w roli współprowadzącego muzyczne show.

Reklama

Piotr Gąsowski wraca do "TTBZ". Jaką rolę powierzyli mu producenci?

Teraz czeka na niego nowe wyzwanie. Zmierzy się z wystawianiem ocen swoim kolegom, co jak wiemy od pozostałych jurorów wcale nie jest łatwym zadaniem. Bez względu jednak na rolę, Piotr z pewnością nie powstrzyma swojej energii i nie pozwoli na nudę.

Jego ocenie zostaną poddani finaliści poprzednich edycji programu. Wśród gwiazd, które wystąpią w 20, jubileuszowym sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi" zobaczymy: Katarzynę Skrzynecką, Marię Tyszkiewicz, Aleksandrę Szwed, Barbarę Kurdej-Szatan, Mateusza Ziółko, Stafano Terrazzino, Filipa Lato i Kacpra Kuszewskiego.