Koncert Lata z Radiem w Radomiu
Letnia trasa "Lato z Radiem i Telewizją Polską" ruszyła tydzień temu. Drugim przystankiem w minioną sobotę, 27 czerwca, był Radom. To ta wystąpiła plejada gwiazd.
Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki
Na koncercie, który odbył się nad zalewem Borki i był transmitowany na żywo w telewizyjnej Dwójce zaśpiewali m.in. Halina Mlynkova, Kasia Moś, Kuba i Kuba czy Liber i Doniu a także Kasia Stankiewicz z zespołem Varius Manx.
"Playback, jaka szkoda"
Widzowie nie zostawili na jej występie suchej nitki. Zarzucili jej, że korzystała z playbacku i w ogóle tego nie ukrywała. "Czy to aby nie playback?; "Playback..."; "Nawet tego nie markuje"; "Playback, jaka szkoda"; "Tylko dlaczego z playbacku, to było przykre, żenujące. Nie trafiała w słowa"; "Był playback. Nie bez powodu cały początek nie było jej widać. Jestem w szoku"; "Niestety »Orła cień« poleciało z playbacku. Szkoda" - pisali w komentarzach.
Pojawiło się także sporo pozytywnych komentarzy. W wielu z nich internauci i widzowie zachwycali się wokalem artystki. Wśród głosów krytyki nie zabrakło również tych dotyczących nie tyle samych artystów, co jakości realizacji i nagłośnienia. "Jakość mikrofonu jak z mikrofali" - pisał jeden z internautów.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.