Finał "Tańca z Gwiazdami"
Finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tym razem Kryształową Kulę zgarnął Gamou Fall wraz ze swoją partnerką Hanną Żudziewicz. Podczas finału nie brakowało emocji. Oprócz tanecznych popisów par, widzowie mogli zobaczyć także występy gwiazd.
Julia Wieniawa wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami"
Podczas finału programu "Taniec z Gwiazdami" zaśpiewała Kayah oraz Julia Wieniawa. Ta druga wystąpiła tuż przed ogłoszeniem werdyktu. Piosenkarka zaśpiewała piosenkę "Kocham". Wystąpiła w błyszczącej bordowej sukni.
Nie wszystkim widzom występ Julii Wieniawy przypadł do gustu. Nie obyło się bez krytyki. Narzekali na fakt, że to ona została wybrana jako gwiazda wieczoru. Twierdzili również, że mogła postawić na coś bardziej widowiskowego.
"Tragedia" vs. ""Zdolna bestia"
Nie było lepszej piosenkarki?; Po co? Lepiej zaprosiliby jakąś zawodową parę taneczną, zrobiliby dopiero pokaz!; Tylko nie ona; Nie wiem, kto ją ciągle lansuje?; Sorry, ale śpiewanie powinna zostawić innym; Tragedia!; Zaśpiewała, na szczęście krótko - pisali niezadowoleni widzowie.
Byli też tacy, którzy bronili występu Julii Wieniawy i uznali go za bardzo dobry. Piękny występ Julki wyjątkowa pod każdym względem; Pięknie, moja ulubiona piosenka!; Zdolna bestia; Super aranżacja do rumby. Tak podpowiadam do kolejnej edycji; Bardzo piękny występ - twierdzili.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.