1 czerwca to dzień wyjątkowy dla małych i dużych. W mediach pojawia się wiele zdjęć osób, które chętnie wracają do beztroskich, niewinnych lat. W Dzień Dziecka także polskie gwiazdy chwalą sie swoimi zdjęciami z dzieciństwa.

Reklama

Andrzej Piaseczny

Popularny piosenkarz Andrzej Piaseczny pokazał fanom zmontowane zdjęcie. Pozuje na nim razem z z samym sobą sprzed lat. Życzył im, by zachowali wrażliwość na wszystkie "pierwsze" rzeczy w życiu, dziecięcej radości oraz uśmiechu.

Halina Mlynkova

Halina Mlynkova złożyła internautom życzenia z okazji Dnia Dziecka. Wyznała też miłość swoim dzieciom. "Na zawsze jesteście moimi słodziakami! (Wiem…straszny obciach). Ale mamy i ciocie tak mają" - napisała pod archiwalną fotografią.

Kinga Rusin

Swoje zdjęcie z dzieciństwa zamieściła na Instagramie także Kinga Rusin. "Na zdjęciu to sześcioletnia ja patrząca z optymizmem w przyszłość. Ps. Moje życzenia dla dzieci z zeszłego roku sprawdziły się! Zło odeszło: nie ma najgorszego w historii niszczyciela edukacji, Czarnka i pisowskiego klakiera Pawlaka, pseudo rzecznika praw dziecka. Znów nam bliżej do Europy!" - napisala Kinga Rusin w poście.

Weronika Rosati

Do życzeń na Dzień Dziecka dołączyła się także Weronika Rosati. Aktorka pokazała także kilka swoich fotografii z dzieciństwa.

Aleksandra Grysz

Prezenterka znana z "Pytania na śniadanie" podzieliła się fotografiami z wczesnego dzieciństwa. "Wszystkiego najlepszego wszystkim wam. Dorosłość jest nudna, nie przestawajmy być dziećmi" — napisała.