Ewa Chodakowska od długiego czasu mierzy się z hejtem. Wszystko przez to, że oficjalnie mówi, że macierzyństwo nie jest jej powołaniem. Trenerka upubliczniła w swoich mediach społecznościowych mocne komentarze, które płyną pod jej adresem. Wśród nich były między innymi takie jak te: "Bez dzieci jest nikim" i "Bez dzieci jest bezwartościowa". Ewie Chodakowskiej chodzi o pokazanie, że hejt to jest bardzo złe i krzywdzące zjawisko. Teraz na ten temat wypowiedziała się Małgorzata Rozenek-Majdan. Nie szczędziła słów.

Reklama

Oburzona Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie podkreślała, że dzieci są dla niej najważniejsze. Bez nich nie wyobraża sobie swojego życia. W rozmowie z Plotkiem zdradziła jednak, co sądzi na temat negatywnych komentarzy na temat osób, które nie marzą o macierzyństwie. Była oburzona potwornym hejtem, jaki zalał Ewę Chodakowską. "To są straszne słowa, które w ogóle nie powinny paść. Czytałam badania dotyczące alarmujących wyników dotyczących dzietności. Naprawdę ona spada w Polsce, jest coraz więcej kobiet, które świadomie rezygnują z macierzyństwa" - zaczęła Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan o szacunku

"Duża część kobiet po prostu nie może zajść w ciążę. Bardzo wielu parom, które chciałby zostać rodzicami, warunki materialne uniemożliwiają takie odpowiedzialne rodzicielstwo. Myślę, że naprawdę nikt nie powinien formułować takich tez, ani formułować takich pytań, ani urządzać komuś życia. Każdy z nas najlepiej wie, jak chce żyć, każdy z nas świadomie podejmuje swoje wybory i myślę, że powinno się uszanować wolę wszystkich" - stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan.