Gwiazda "Stranger Things" podczas trzymanej w tajemnicy przed mediami ceremonii w USA w miniony weekend poślubiła swojego narzeczonego, 22-letniego modela Jake'a Bongioviego, syna wokalisty Jona Bon Joviego.

Reklama

Skromny ślub i wystawne wesele

Jak informuje "The Sun", podczas składania przysięgi małżeńskiej przez młodych celebrytów obecni byli wyłącznie rodzice i najbliższa rodzina pary.

Millie Bobby Brown i Jake Bongovi mają planować oficjalne wystawne wesele jeszcze w tym roku.

Historia związku gwiazdy "Stranger Things"

Plotki o romansie pary zaczęły krążyć latem 2021 roku, kiedy to Bongiovi udostępnił selfie aktorki na swoim profilu na Instagramie. W 2022 roku para już nie ukrywała swojego związku - jako para pojawili się m.in. na czerwonym dywanie podczas rozdania brytyjskich nagród filmowych BAFTA.

11 kwietnia 2023 roku Millie Bobby Brown ogłosiła na Instagramie swoje zaręczyny z modelem. "Kocham cię już od trzech lat, ale chcę ich więcej" - napisał aktorka, cytując wers z utworu "Lover" Taylor Swift.

Niedługo po zaręczynach Brown zaczęła przygotowania do ślubu. To niezwykle ekscytujący okres w moim życiu - mówiła w sierpniu 2023 w wywiadzie dla "Women's Wear Daily". Myślę, że prawdopodobnie zasunę zasłony, bo w życiu jest wyłącznie parę chwil, które można przeżyć tylko raz - dodała.

Kolega z serialu udzielił ślubu?

W marcu 2024 kolega Brown z planu "Stranger Things", 65-letni Matthew Modine ujawnił Access Online, że poprowadzi ceremonię ślubną pary. Mam licencję na udzielanie ślubów - wyznał aktor. To piękna rzecz móc połączyć dwie osoby w święty związek małżeński – dodał.

Nie wiadomo jednak, czy Modine już teraz udzielił ślubu parze, czy zrobi to dopiero podczas planowanej większej imprezy.