Ponad miesiąc temu Olga Frycz ogłosiła, nie jest już singielką. Serce influencerki skradł tancerz Albert Kosiński. Od tamtej pory zakochani pokazują się razem w mediach społecznościowych.

Na jaw wyszło, jak Olga poznała partnera. W środę Frycz opublikowała wpis, za pośrednictwem którego zdradziła okoliczności pierwszego spotkania z ukochanym. Wszystko zaczęło się, gdy influencerka zaczęła spełniać swoje marzenie.

Reklama

Od tańca się zaczęło

"Od kiedy pamiętam, zawsze bardzo chciałam tańczyć taniec towarzyski! [...] No i właśnie dlatego, dokładnie cztery miesiące temu, poszłam na pierwszą taką lekcję tańca. Poprosiłam moją agentkę Martę, żeby znalazła dla mnie tancerza, u którego będę mogła wykupić kilka godzin, bo chciałam sprawdzić, czy mam pamięć choreograficzną i czy w ogóle posiadam jakikolwiek talent" - napisała na Instagramie.

Reklama

Trenerem, którego agentka wybrała dla aktorki, był Albert Kosiński. Jak wyznała Olga Frycz, najpierw zakochała się w tańcu, a później także w Albercie.

"Marta oddzwoniła i powiedziała, że znalazła dla mnie Pana Alberta Kosińskiego, który uczy w systemie Pro-Am i akurat ma następnego dnia jakieś okienko 2 h i może mnie zapisać na lekcje. No to się zapisałam i poszłam. [...] Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że najpierw zakocham się w tańcu, następnego dnia kupię buty na obcasie, kolejnego zamówię kieckę z frędzelkami, a po jakimś czasie zakocham się na zabój w Panu Albercie" - dodała Olga Frycz.

Olga Frycz Jest córką słynnego aktora Jana Frycza. Przez lata spełniała się jako aktorka, zagrała m.in. w filmie "Weiser Dawide" i serialach "Na dobre i na złe" oraz "Miłość nad rozlewiskiem". Jest mamą dwóch córek - Helenki i Zosi.