Wersow to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na YouTube zgromadziła dwa i pół miliona subskrybentów. Działa też na Instagramie i TikToku. Jej narzeczony Friz od lat jest najbardziej znanym polskim youtuberem. Para, która w 2023 r. powitała na świecie córkę Maję, często dzieli się swoim życiem prywatnym w sieci.

Reklama

Influencerka od niedawna próbuje podbić także rynek muzyczny. Nagrała swoją debiutancką płytę, a teraz rozpoczęła trasę koncertową. Wiele osób zastanawia się, ile zarabia gwiazda, którą na Instagramie śledzi 3,6 mln osób. Narzeczona Friza odniosła się do plotek.

Wersow szczerze o pieniądzach

Reklama

Niedawno Wersow opublikowała film, w którym odpowiadała na najczęściej zadawane pytania z wyszukiwarki Google. Wśród nich pojawiło się pytanie o jej zarobki. Influencerka ujawniła, że najmniej wpływają na jej konto 2 tys. zł dziennie.

Oczywiście nie mam stawki dziennej. Tak jak mówię, jestem mocno uzależniona od tego, co w danym miesiącu zrobiłam, czy mam jakąś większą współpracę, mniejszą itd. Uogólniając, jest to właśnie taka kwota - powiedziała Wersow.

Jak łatwo można policzyć, miesięcznie konto Wersow zasila co najmniej 60 tys. zł.

Wersow i Friz mieszkają w dużym domu pod Krakowem. Nowoczesny, szary budynek ma ogromny taras, basen i jacuzzi.