Restauratorka, która sama jest wielką gwiazdą TVN i prowadzi przebojowy program "Kuchenne rewolucje", ma swoje zdanie w wielu sprawach. Jest przy tym odważna i bezkompromisowa. Teraz ogłosiła, kto jej zdaniem jest prawdziwym królem jej macierzystej stacji telewizyjnej.

Reklama

Zdaniem Magdy Gessler królem TVN jest inny gwiazdor tej stacji, który prowadzi przebojowy teleturniej. Restauratorka ogłosiła właśnie, że nowym królem TVN jest Hubert Urbański, który prowadzi od lat teleturniej "Miliarderzy". Pod jej postem pojawił się pełne aprobaty komentarze. "Król i królowa" - napisał jeden z fanów. Pojawiło się też pytanie, czy Magda Gessler wystartuje na prezydenta.

Reklama

Spekulje się, że ten post to żartobliwy odwet Magdy Gessler za to, że Kuba Wojewódzki był kiedyś w spółce z Januszem Palikotem. Przedsiębiorca mocno podpadł restauratorce, gdy opublikował w internecie materiały, które stawiały ją w kompromitującym świetle. Janusz Palikot reklamował wtedy swoją książkę i chciał prawdopodobnie wypromować się, nagłaśniając sprawę przez publikacje materiałów z Magdą Gessler w roli głównej.