Gabriel Seweryn zmarł niespodziewanie 28 listopada 2023 r. Projektant i celebryta, znany z udziału w "Królowych życia" odszedł w wieku 56 lat, kilka godzin po tym, jak na ulicy błagał ratowników medycznych o pomoc. W sieci pojawiło się nagranie, z którego wynika, że mężczyzna nie został przywieziony do szpitala przez karetkę, która została do niego wezwana.

Reklama

Prokurator Sebastian Kluczyński w rozmowie z "Super Expressem" powiedział, że choć sekcja zwłok została przeprowadzona już jakiś czas temu, to kompletną opinię będzie można wydać dopiero po przeprowadzeniu wszystkich badań materiału pobranego podczas autopsji.

Badania ws. przyczyny śmierci Gabriela Seweryna nadal trwają

Reklama

"Cały czas czynności w tej sprawie są prowadzone. Uzyskujemy kolejne opinie, zlecamy kolejne badania i opinie, żeby uzyskać rzetelny wynik. Wciąż przesłuchujemy w tej sprawie świadków i kompletujemy dokumentację dotyczącą stanu zdrowia pokrzywdzonego" - przekazał prokurator w rozmowie z "Super Expressem".

Sebastian Kulczyński powiedział też, jakie przyczyny zgonu udało się już na tym etapie wykluczyć. Badania wykazały bowiem, że był gwiazdor "Królowych życia" nie stracił życia w wyniku obrażeń ciała oraz zawału serca.