Zofia Zborowska i jej mąż, Andrzej Wrona czekają na narodziny drugiego dziecka. Zanim jednak maleństwo przyjdzie na świat, aktorka pojechała zregenerować siły na Teneryfie. Wakacje relacjonuje w mediach społecznościowych.

Zofia Zborowska o wakacjach na Teneryfie

Zofia Zborowska zorganizowała też na Instagramie sesję pytań i odpowiedzi. Można się z niej dowiedzieć m.in. że uważa Teneryfę za miejsce przyjazne wypoczynkowi z dziećmi. Choć nie jest na 100 proc. zadowolona z hotelu, w którym teraz mieszkają. Ten jest dla niej zbyt zatłoczony.

Reklama

"Ja tu nie wrócę na bank, ale między innymi dlatego, że jest to taki moloch i kwestia organizacji wg mnie przerasta personel przy obłożeniu ponad 90%" - odpowiedziała Zborowska, zapytana o warunki w hotelu.

Awantura na Instagramie Zofii Zborowskiej

O ile samo pytanie i odpowiedź na nie raczej nie budziły szczególnych emocji, to wpis Zborowskiej rozwścieczył jednak część obserwujących ją instamatek. Powód? Dołączyła do niego zdjęcie, na którym można było zobaczyć jej niespełna trzyletnią córkę w basenie i bez stroju kąpielowego.

Przypomnijmy, że Zofia i jej mąż nie pokazują twarzy Nadziei w sieci, a więc, jak stwierdziła jedna z internautek, opublikowanie przez nią tak prywatnego zdjęcia jest hipokryzją.

"Trochę nie rozumiem, twarz dziecka zakrywasz, a wrzucasz zdjęcie bez stroju kąpielowego..." - napisała "fanka".

"Mój borze. A wydawało mi się, że nikt nie pozna mojego dziecka po plecach, a tu taki cios od konta-krzak" - napisała Zborowska. "Człowiek to jednak uczy się całe życie! Dzięki za czujność, bo już chciałam pokazać jej (o zgrozo!!!) SZYJĘ" - ironizowała aktorka.