Finałowy odcinek "Tańca z gwiazdami" wprost kipiał od emocji. O zwycięstwo walczyli Julia Żugaj i Wojciech Kucina, Maciej Zakościelny i Sara Janicka oraz Vanessa Aleksander i Michał Bartkiewicz. Zwycięzców wybrali widzowie w swoim głosowaniu. Okazała się nimi para, która we wszystkich trzech rundach programu dostała maksymalną liczbę punktów. to Vanessa Aleksander występująca w parze z Michałem Bartkiewiczem.
Polskie gwiazdy śpiewały w studiu Polsatu na żywo
Najważniejszy wieczór w jesiennej ramówce Polsatu uświetniły występy gwiazd polskiej piosenki. Edyta Górniak zaśpiewała utwór "L-O-V-E" z repertuaru Nat King Cole'a do wspólnego występu wszystkich gwiazd jesiennej edycji. Z kolei Roksana Węgiel i Maryla Rodowicz zaśpiewały razem nową wersję przeboju "Damą być".
Burzę oklasków wśród widowni w studiu zebrała też Blanka, która przypomniała swój eurowizyjny przebój połączony z coverem przeboju grupy Las Ketchup "Asereje". Tuż po jej występie prowadzący program przekazali ważną informację dla widzów.
W wiosennej edycji zatańczy gwiazda Eurowizji
Blanka śpiewała dla nas solo, ale uwaga! Blanka już niedługo wystąpi w tanecznym duecie. W ten sposób poznajecie pierwszą uczestniczkę nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Do zobaczenia wiosną - poinformował uradowany Krzysztof Ibisz.
O udziale naszej reprezentantki w Konkursie Piosenki Eurowizji mówiono już przy okazji dobiegającej właśnie końca edycji. Piosenkarka musiała jednak zrezygnować ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Teraz wygospodarowała więcej czasu, by podszkolić umiejętności taneczne.
Beata Zatońska, dziennikarka, autorka książek, miłośniczka i znawczyni Włoch oraz filmoznawczyni. Współautorka bloga italianki.pl oraz m.in. książki "Zmontowani". W Dziennik.pl zajmuje się tematyką show-biznesową oraz lifestylową.