Dorota Gardias wyruszyła na wakacje. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek pogody w polskiej telewizji. Media chętnie o niej piszą a ona chętnie dzieli się smaczkami ze swojego życia.

Pogodynka TVN pojechała na wakacje

Ostatnio wyznała, że choć jest osobą wierzącą, nie posłała swojej 10-letniej córki Hani do Pierwszej Komunii Świętej. Stwierdziła, że "wyklepywanie wierszyków" niespecjalnie przekonuje ją do przyjęcia tego sakramentu. Pogodynka TVN nie stroni od mediów społecznościowych.

Reklama

Swoim fanom, który jest sporo, bo ponad 250 tysięcy, relacjonuje swoje życie prywatne. W najnowszym poście pokazała, jak się bawi na urlopie.

Widać, że Dorota Gardias na nudę nie narzeka. Podkreśliła to zresztą sama w swoim wpisie. Dołączyła do wpisu także wideo, na którym widać jak tańczy w pianie.

Tak Dorota Gardias tańczy w pianie

Pogodynka ubrana jest tylko w zielone, skąpe bikini. Fani od razu ruszyli do komentowania. Byli zachwyceni i nie szczędzili Dorocie ciepłych słów. Mało, kto pamięta, że pogodynka TVN zaczynała karierę jako modelka i uczestniczka konkursów piękności.

Wow - zgrabniutka piękność; Pani Dorotka - figura obłęd! Świetnie pani wygląda. Bajecznie. Piękna pani Dorotka; Super pani wygląda w tej pianie - pisali w komentarzach.