W czerwcu 2022 roku na Instagramie Marty Warchoł pojawił się wpis, w którym poinformowała o zaręczynach. Dziennikarka wówczas była w wieloletnim związku z producentką "Faktów" Iwoną Widomską. Teraz wzięły ślub. Zdjęciami z uroczystości podzieliła się w sieci m.in. Marta Kuligowska.

Reklama

Uroczystość w plenerze

Marta Warchoł i Iwona Widomska chętnie publikują wspólne zdjęcia w sieci. Z okazji zaręczyn dziennikarka pisała: "Siedem lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa".

Teraz Marta Warchoł stanęła z ukochaną na ślubnym kobiercu. Zdjęcia z uroczystości, która odbyła się na świeżym powietrzu, opublikowali m.in. dziennikarka Marta Kuligowska, Adrianna Otręba, a także Michał Tracz, którzy na co dzień są reporterami "Faktów".

"Niech miłość kwitnie"

"Niech miłość kwitnie i zawsze zwycięża, na przekór wszystkiemu. Taki magiczny wieczór wczoraj. Szczęścia kochane Iwonka i Marta" - napisała Kuligowska. Warchoł i Widomska zaprezentowały się w pięknych sukniach ślubnych. Ceremonia zorganizowana została w klimatycznym, zielonym otoczeniu. Zakochane pokazały w sieci także kadry z pierwszego tańca.