Kazik Staszewski zamieścił w sieci nagranie, na którym widać go na szpitalnym łóżku. Śpiewa na nim znaną piosenkę, czyli "Tango Milonga". To utwór, który wykonywał Mieczysław Fogg.

Doskonałego wręcz piątku życzę - powiedział po odśpiewaniu fragmentu piosenki. Kazik na nagraniu oddycha z pomocą tlenu. Widać, że humor go nie opuszcza. Pod postem aż zaroiło się od komentarzy zaniepokojonych fanów.

Reklama

Kazik już wcześniej trafił do szpitala

Już rok temu Kazik Staszewski trafił do szpitala i zmagał się z problemami zdrowotnymi. W mediach społecznościowych zespołu Kult poinformowano o tym, że lider grupy trafił tam niespodziewanie. Konieczne było odwołanie koncertów i zrezygnowanie z występów. Teraz, kilka miesięcy później, Kazik znowu trafił do szpitala.

Fani życzą Kazikowi szybkiego powrotu do zdrowia

Fani w komentarzach życzyli mu szybkiego powrotu do zdrowia.Panie Kaziku!!!!...nasze dobro narodowe!!!!!...dużo zdrowia!!!...trzymaj się mocno!! - napisał jeden z nich.

Życzę ci nasz kochany Kaziu dużo zdrówka, wytrwałości oraz bez miernej wiary w siebie będzie wszystko dobrze wszyscy jesteśmy z tobą; Nie daj się Kazik!; Wszyscy jesteśmy z tobą - pisali.

Trzymaj się - napisała Monika Olejnik.

Kazik wyjaśnia, jak się czuje

Po tych komentarzach i trosce fanów, Kazik postanowił wyjaśnić, co się dzieje i jak się czuje. Wyjaśnił, że nagranie, które zamieścił na facebookowym koncie powstało w październiku 2023 r., gdy przechodził rutynową operację wyrostka robaczkowego.

Jestem w świetnej formie, spotykamy się w Chodzieży. Będzie bosko, bo jestem w formie psychicznej i fizycznej naprawdę bardzo dobrej. [...] Jeszcze dostaliśmy parę dobrych informacji wczoraj. Nic się nie przejmujcie, wszystko jest po staremu - stwierdził na zamieszczonym filmie.