Weronika Książkiewicz w przeszłości była związana z Jakubem Wesołowskim, biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna Borysa, a w ostatnich latach z Heskelem Nathanielem, pochodzącym z Izraela deweloperem.

Dwie ślubne ceremonia

Reklama

Teraz wyszła za mąż za Heskela Nathaniela. Kameralna uroczystość odbyła się w Izraelu, bez fotoreporterów i tłumu znajomych. Podzielę się czymś, o czym jeszcze głośno nie mówiłam. Oficjalnie nikt jeszcze nie wie. Jestem szczęśliwą mężatką - powiedziała Weronika Książkiewicz Ewie Siwickiej na antenie TVP3 Poznań.

Stało się to całkiem niedawno. Wzięliśmy ślub we wrześniu, pierwszy - taką ceremonię duchową. A teraz, 21 marca, cywilną, w dniu moich urodzin. (...) Nigdzie tego nie publikowałam, nie mówiłam o tym, ani nie zapraszałam fotoreporterów i dzięki temu mogłam się teraz tym podzielić - powiedziała Weronika Książkiewicz na antenie TVP 3.

O mężu aktorki wiadomo niewiele. "Prowadzi firmę, która bardzo dobrze prosperuje i nie zależy mu na rozgłosie. To by było na razie na tyle" - mówił informator portalu Świat Gwiazd.