Monika Richardson przez wiele lat była dziennikarką TVP. Prowadziła znany program "Europa da się lubić" a także współprowadziła "Pytanie na śniadanie" w TVP2. W 2019 roku musiała odejść ze stacji.

To była bardzo fajna kampania, ale miałam głęboką świadomość, że polecę. Po prostu zrobiłam bilans strat i zysków, miałam potrzeby mieszkaniowe, chciałam coś kupić lub sprzedać. Policzyłam sobie, że warto. (...) Z Telewizji Polskiej wyrzuca się tak, że po prostu przestaje ci działać przepustka- mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Reklama

Monika Richardson współpracuje z Kancelarią Premiera?

Po odejściu z TVP Richardson założyła szkołę językową. Obecnie uczy w niej języka angielskiego. Jak dowiedział się "Super Express" jej szkoła ma świadczyć usługi dla Kancelarii Premiera.

Monika Richardson została zauważona, gdy wchodziła do budynku Kancelarii Premiera w Warszawie. Jak udało nam się ustalić, przyszła tam, aby udzielać lekcji angielskiego. Nie znamy jeszcze nazwisk jej słuchaczy, ale zdaniem ekspertów nie chodzi raczej o Donalda Tuska, który swój angielski doskonalił już wcześniej, pełniąc rolę przewodniczącego Rady Europejskiej - pisze tabloid.

Na razie Monika Richardson nie odniosła się do tych doniesień.