Omenaa Mensah wzięła udział w gali amfAR. To coroczne wydarzenie na festiwalu w Cannes. Gwiazdy spotykają się imprezie, której celem jest nagłaśnianie profilaktyki HIV oraz wspieranie badań nad leczeniem AIDS.

Omenaa Mensah w prześwitującej kreacji na gali w Cannes

W tym roku pojawiły się na niej m.in. Cher oraz Demi Moore. Omenaa była jedyną polską reprezentantką. Wraz z mężem Rafałem Brzoską pozowała na ściance i reprezentowała nasz kraj. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcia z sesji wykonanej tuż przed wyjściem z hotelu na to ważne wydarzenie.

Reklama

Od początku istnienia inicjatywie udało się zebrać prawie 900 milionów dolarów. Cieszę się, że w tym roku i my możemy dołożyć do tego swoją cegiełkę. Tym bardziej, że licytowane będą prace autorów takich, jak np. Andy Warhol - napisała w opisie fotografii.

Fani Omeny Mensah pieją z zachwytu

Omenaa Mensah miała na sobie długą, prześwitującą suknię z kryształkami. Sięgającą ziemi kreację celebrytka uzupełniła czarnym futerkiem zarzuconym na ramię. Znajomi i fani nie szczędzili jej komplementów.

Boskie zdjęcia Omenaa! - napisała Anna Kalczyńska.

Wygląda Pani jak milion dolarów; Poziom zawsze najwyższy; Bogini; Jest Pani przepiękną kobietą duszą i ciałem - pisali fani.