Już dziś, 22 maja, do streamingu trafił pierwszy z dwunastu nowych odcinków podcastu, którego w czasie pandemii słuchało tysiące osób.

Okuniewska o "Bridgertonach"

Pretekstem do reaktywacji jest trzeci sezon serialu "Bridgertonowie", którego pierwsza część trafiła na platformę Netflix 16 maja, zaś druga pojawi się 13 czerwca.

Reklama
Podcast Okuniewskiej inspirowany "Bridgertonami" / Netflix

Kochani, stężenie dramy na liczbę minut w tym serialu jest bardzo wysokie! Tyle miłosnych zawirowań, mezaliansów, ukrywanych tożsamości, zdrad, swatek, ukrywanych miłości, wtrącających się starych, że ja się naprawdę ubawiłam. Jest mnóstwo wątków, przy których mam ochotę krzyczeć: TO PRAWDA, LUDZIE IDIOTKOWALI OD ZAWSZE! – mówi Joanna Okuniewska.

"Ja i moje przyjaciółki idiotki"

Cykl Joanny Okuniewskiej "Ja i moje przyjaciółki idiotki" osiągnął szczyt popularności wśród polskich podcastów – doczekał się 41 odcinków, kilkudziesięciu milionów odtworzeń i publikacji w formie książki.

Okuniewska zarzuciła jednak cykl w momencie rozstania po długoletnim związku. Teraz jednak podcasterka jest szczęśliwie zakochana w producentce muzycznej Natalii Zamilskiej.

Pierwsze dwa odcinki nowego sezonu podcastu "Ja i moje przyjaciółki idiotki", inspirowane serialem "Bridgertonowie", pojawią się 22 maja i 12 czerwca.

Trwa ładowanie wpisu