Monika Mrozowska przez wiele lat wcielała się w postać Majki w serialu "Rodzina zastępcza". Gdy produkcja się skończyła, aktorka dalej występowała w filmach i serialach a wraz ze swoim były mężem Maciejem Szaciłło promowała wegetarianizm i wydawała m.in. książki o tej tematyce.

Reklama

Monika Mrozowska ma nowego partnera

Prywatnie Monika Mrozowska jest matką czwórki dzieci z trzema partnerami. Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że często pada ofiarą hejtu z powodu swojego życia uczuciowego.

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: "Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem", nie jest mi miło, ale staram się to ignorować" - powiedziała w rozmowie z "Party".

Z kolei w rozmowie z "Żurnalistą" Mrozowska przyznała, że znowu jest zakochana. Przyznała, że nie planowała wchodzić w nowy związek, ale jej życie potoczyło się inaczej.

I trafiłam na osobę, która też wcale nikogo nie szukała. I wiem, że obydwoje jesteśmy w tym, bo jest nam dobrze, ale w końcu nie wynika to z potrzeby właśnie takiego szukania i z potrzeby zapełniania jakiejś luki - powiedziała.

Monika Mrozowska dzieli się przepisem na udany związek

Przy okazji podzieliła się przepisem na udany związek.

Widzę, że to jest jakiś dobry przepis na to, żeby to miało szansę działać. Żeby nie szukać w tej osobie (...) jakiegoś wybawiciela i właśnie tej osoby, która będzie cię cały czas podpierać, tylko stać sobie stabilnie, ale mieć takie poczucie, że jest ci po prostu fajnie, jak ta osoba jest blisko. Ale dawać jej też poczucie, że "super jak jesteś blisko, ale jak potrzebujesz, to idź odpocząć, bo ja też czasem będę tego potrzebowała" - stwierdziła w rozmowie z Żurnalistą.