Klaudia Halejcio dała się poznać widzom m.in. dzięki takim produkcjom jak "Last minute", czy "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach".

Poza tym, że gra w filmach i spektaklach teatralnych, bywa również na tzw. ściankach i jest aktywna w mediach społecznościowych. Klaudia Halejcio to jedna z tych polskich celebrytek, która może pochwalić się luksusowym życiem.

Reklama

Kilka lat temu wraz ze swoim partnerem kupiła i przeprowadziła się do willi wartej 9 mln złotych. Za dom obydwoje spłacają kredyt a rata miesięczna wzrosła im w pewnym momencie do 30 tys. złotych miesięcznie. Nie mają jednak problemu ze spłacaniem zobowiązań.

Skąd Klaudia Halejcio wzięła pieniądze na zakup willi za 9 mln?

Niedawno pochwalili się zakupem lamborghini za 3,5 mln złotych. W rozmowie z Marzeną Rogalską celebrytka zdradziła skąd wzięła pieniądze na zakup domu.

Ja każde, każde zarobione pieniądze odkładałam. Chwytałam się wszystkiego, czego tylko mogłam, chodziłam na wszystkie eventy, gdzie tylko mogłam sobie zarobić. Oprócz tego, co widać, grania miałam zawsze mnóstwo innych rzeczy, z których sobie dorabiałam, pisałam kampanie reklamowe firmom, sprzedawałam swoje scenariusze - powiedziała.

Dodała, że kreacje, w których pojawia się na imprezach wypożycza a lamborghini to własność jej partnera.