Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają już jedną córkę. Nadzieja, bo tak nazywa się dziewczynka, przyszła na świat trzy lata temu. Już niebawem zostanie starszą siostrą.

Aktorka tym, że zostanie mamą po raz drugi podzieliła się na swoim Instagramie w listopadzie. Opublikowała wówczas wydruki z badania USG.

Reklama

Od tamtej pory regularnie informuje swoich obserwatorów o tym, co się dzieje zarówno u niej, jak i z dzieckiem, które ma się już niebawem urodzić.

Baby-shower Zofii Zborowskiej. Z czego zażartowała aktorka?

Reklama

Zanim to jednak nastąpi aktorka wzięła udział w baby shower, czyli imprezie dla przyszłej mamy. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie i nagranie z tego wydarzenia. Nie zabrakło na nim znanych koleżanek m.in. Mai Bohosiewicz, czy Aleksandry Żebrowskiej oraz Cioci Liestyle.

Zofia Zborowska zaprezentowała się na tej imprezie w czarnej obcisłej sukience, która podkreśliła jej ciążowy brzuch. Miała na sobie również niebieską koszulę. Pojawiła się ławeczka, na której robione były zdjęcia a także menu nawiązujące do dziecka. Wśród smakołyków, którymi raczyły się zaproszone na baby-shower Zborowskiej, nie zabrakło ciasteczek z motywami niemowlęcymi - grzechotkami, śpioszkami, wózkami.

Fani nie kryli zachwytu. Komplementowali wygląd aktorki. Ta z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru zapewniła, że na co dzień wygląda inaczej.