Reżyserem serialu jest Daniel Jaroszek, twórca głośnego filmu "Johnny". Scenarzystami - Agata Malesińska, która wcześniej odpowiedzialna była za m.in. adaptację powieści "W głębi lasu" oraz "Zachowaj spokój" (wraz z Wojtkiem Miłoszewskim), również realizowanych dla Netfliksa.

Reklama

"Kiedy Tatry stają się areną brutalnych morderstw, komisarz Forst wkracza do akcji. Działając wbrew procedurom, z pomocą dziennikarki Olgi Szrebskiej, odkrywa spisek z dawnych lat" - czytamy w oficjalnym opisie producentów serialu.

Olgę Szerbską zagrała młoda aktorka Zuzanna Saporznikow. To jej pierwsza taka duża rola. Saporznikow od kilku lat zajmuje się też m.in. dubbingiem. Jej głos można było usłyszeć m.in. w serialu "Nimona" czy filmie "Venom 2: Carnage".

Trwa ładowanie wpisu

Zuzanna Saporznikow od 2019 roku jest w zespole Teatru Narodowego w Warszawie. Ukończyła warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. Współpracowała z Polską Operą Królewską w Warszawie, poznańskim Teatrem Polskim i Teatrem Telewizji Polskiej.

Zuzanna Saporznikow jest m.in. laureatką Specjalnej Nagrody Aktorskiej dla aktorki na początku drogi artystycznej za rolę Ewy w "Sonacie jesiennej"Bergmana w reżyserii Grzegorza Wiśniewskiego w Teatrze Narodowym na 61. Kaliskich Spotkań Teatralnych – Festiwalu Sztuki Aktorskiej (2021).