Mikołaj Roznerski ma 40 lat i do tej pory nie związał się węzłem małżeńskim. Niezwykle przystojny aktor ma na koncie kilka gorących romansów. O swoim życiu prywatnym gwiazdor opowiada raczej niechętnie. Teraz zrobił wyjątek dla kogoś, kto jest dla niego osobą wyjątkową.

Reklama

Mikołaj Roznerski zagrał m.in. w takich filmach jak "Karuzela", "Powiedz tak!" czy "Porady na zdrady". Widzowie pokochali go za rolę Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość". Aktor przed laty był w związku z aktorką Martą Juras, która również znana jest z serialu "M jak miłość". Grala tam kiedyś Erykę. Para doczekała się syna Antka, który ma już 13 lat.

Roznerski o swoim synu: Nie jestem weekendowym ojcem

Relacja łącząca Roznerskiego i Juras nie przetrwała próby czasu, jednak dobro syna było dla aktora zawsze na pierwszym miejscu.

Reklama

Mam do siebie ogromny żal, że nie potrafiłem utrzymać rodziny. Byłem za młody i za głupi. Dlatego dziś robię wszystko, by syn tego nie odczuł. Nie jestem ojcem weekendowym — wyznał Roznerski w rozmowie z "Twoim stylem".

Teraz Mikołaj Roznerski opublikował na Instagramie wyjątkowy wpis. To było 13 lat temu. Miłość od pierwszego wejrzenia— podpisał fotografię