Kinga Rusin odkąd nie pracuje już jako dziennikarka TVN, poświęca dużo czasu na egzotyczne podróże. Kadrami ze swoich wypraw dzieli się z obserwatorami w sieci. Tym razem Rusin wybrała się wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą do Ameryki Środkowej.

Reklama

W sieci zamieściła pierwsze zdjęcia z wyjazdu. W opisie jednego z nich stwierdziła, że w towarzystwie partnera czuje się jak nastolatka. Fani przyznali jej rację. Zachwyt internautów wzbudził także najnowszy post Rusin. Celebrytka pozuje na zamieszczonym w nim zdjęciu w białym bikini i pokazuje swój umięśniony brzuch.

Kinga Rusin zachwyciła internautów. "Coraz młodsza"

Wpis Rusin nie był jednak poświęcony rzeźbieniu sylwetki. Poruszyła za to temat swoich podróżniczych inspiracji. Napisała, że ceni detale i wybiera takie miejsca, gdzie ingerencja człowieka nie zaburza przesadnie natury.

Nie ukrywam, że lubię miejsca, gdzie jest "mniej niż więcej", gdzie ktoś, kto je urządzał zadbał o każdy szczegół i dobrze go przemyślał. Podoba mi się, kiedy [...] wszystko współistnieje, a nie się "odznacza", kiedy jest spójne, a nie przypadkowe. Takie wnętrza i ich detale zawsze skrupulatnie uwieczniam - czytamy.

Internauci nie szczędzili komplementów.

Z całego tego pięknego anturażu najpiękniejsza to jest Pani; Cudnie Pani wygląda. Ciało nastolatki. Ciepły klimat Pani służy; Figura marzenie; Coraz młodsza - pisali.