Dziennik Gazeta Prawana logo

Maryla Rodowicz przeprasza po koncercie. Opublikowała komunikat

Rodowicz
Maryla Rodowicz przeprasza/AKPA
Występ Maryli Rodowicz podczas inauguracji wakacyjnej trasy "Lato z Radiem i Telewizją Polską" wywołał prawdziwą lawinę komentarzy w sieci. Szeroko komentowano jej strój oraz przejęzyczenie. Zwłaszcza za tę pomyłkę spadła na Rodowicz fala krytyki. Odpowiedziała.

W Bielsku-Białej zainaugurowano tegoroczną edycję koncertów "Lato z Radiem i Telewizją Polską". Jedną z gwiazd wieczoru była Maryla Rodowicz, która jak zwykle zaprezentowała się publiczności w oryginalnym bardzo kostiumie.

Maryla Rodowicz cała na różowo

Artystka wykonała między innymi swój przebój "Czadu Maryla". Na scenie zaprezentowała się w charakterystycznym dla siebie, widowiskowym stylu. Najpierw postawiła na odważną kreację utrzymaną w kolorze amarantowym. Potem wystąpiła w krótkiej, błyszczącej sukience w kolorze intensywnego różu, ozdobionej cekinami i frędzlami. Całość uzupełniły wysokie kozaki oraz długie, teatralne rękawy odsłaniające ramiona. Nie wszystkim się to podobało, no ale Maryla Rodowicz ma swój styl.

Pomyłka Maryli Rodowicz

Po zakończeniu występu artystka udzieliła krótkiego wywiadu, w trakcie którego doszło do nieporozumienia, które szybko zostało podchwycone przez media i internautów. "Sport jest bliski mojemu sercu i dlatego mój występ dedykuję Idze Chwalińskiej" - powiedziała Maryla Rodowicz, która sama uwielbia grać w tenisa. Potem padło pytanie: "Iga czy Maja wygra Wimbledon?". "To jest takie wróżenie z fusów. Iga jest naprawdę wielką tenisistką, Maja zaskoczyła cały świat. Dajmy się zaskoczyć" - powiedziała Maryla Rodowicz. Internauci nie kryli oburzenia tym, że Maryla Rodowicz pomyliła imiona tenisistek.

Maryla Rodowicz wyjaśnia i przeprasza

Maryla Rodowicz wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła pomyłkę. Przeprosiła też tenisistki. "Mam pracowite lato i jestem zachwycona, bo uwielbiam robić to, co robię. Czyli grać koncerty, być na scenie, bawić się z publicznością. Dzisiaj wróciłam o 3 rano, ale zaraz zabieram się za robienie zupy ze świeżych pomidorów. Chciałam przeprosić Igę Świątek i Maję Chwalińską. Dwa dni temu brałam udział w koncercie TVP otwierającym Lato z Radiem, w Bielsku-Białej. I palnęłam w wywiadzie, że dedykuję swój występ Idze Chwalińskiej" - napisała Maryla Rodowicz.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Beata Zatońska
Beata Zatońska

Beata Zatońska, dziennikarka, autorka książek, miłośniczka i znawczyni Włoch oraz filmoznawczyni. Współautorka bloga italianki.pl oraz m.in. książki "Zmontowani". W Dziennik.pl zajmuje się tematyką show-biznesową oraz lifestylową.

Zobacz wszystkie artykuły tego autoraMaryla Rodowicz przeprasza po koncercie. Opublikowała komunikat »
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj