to znana polska aktorka. Śmiało można powiedzieć, że legenda polskiej sceny i ekranu. Widzowie z pewnością pamiętają jej role w takich produkcjach jak "Rodzina Połanieckich", . Aktorka przez 50 lat występowała w Teatrze Polskim.
Anna Nehrebecka pierwszy raz o swojej chorobie
Aktorka wyznała niedawno, że przeżywa "trudny czas". Nie chciała jednak zdradzać, co takiego wydarzyło się w jej życiu. Teraz na antenie Polsatu.
W programie "Halo, tu Polsat" wyznała, że zmaga się z nowotworem. Anna Nehrebecka powiedziała, że , bo zauważyła, że coś się dzieje z jej ciałem. Postanowiła się zbadać i dowiedzieć, co może jej dolegać. nie zabrzmiała zbyt optymistycznie.
Anna Nehrebecka zmaga się z rakiem
- powiedziała aktorka w programie "Halo, tu Polsat".
Wyznała, że dziękowała sama sobie, że . - powiedziała aktorka.
Anna Nehrebecka nie chciała mówić o swojej chorobie
Anna Nehrebecka to nie tylko aktorka. Od 2010 roku jest jedną z radnych z ramienia PO. Jest także mamą dwóch córek. W wywiadzie dla Onetu, którego udzieliła pod koniec grudnia nie chciała mówić o swojej chorobie. Wyjaśniła wtedy, że nie chce grać na ludzkich emocjach. Stwierdziła, że to nie w jej stylu.
- powiedziała wtedy.
Anna Nehrebecka wyznała w "Halo, tu Polsat", że . - powiedziała aktorka.
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.