Beata Harasimowicz przez wiele lat współpracowała z TVP. Odeszła w 2016 roku.
Legendarna reżyserka powraca do TVP
Potwierdzam, odeszłam z TVP po 24 latach pracy. Poprosiłam o rozwiązanie mojej umowy - mówiła wówczas w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Jak dowiedział się portal Beata Harasimowicz powraca do stacji.
Była odpowiedzialna za jubileusz z okazji 25-lecia serialu "Na dobre i na złe" oraz benefisu Bohdana Łazuki z okazji 60-lecia jego pracy artystycznej.
Beata Harasimowicz po odejściu z TVP pracowała dla Polsatu
Zanim odeszła z Woronicza, Harasimowicz reżyserowała cotygodniowe programy kabaretowe emitowane w TVP2. Były to m.in. "Latający Klub Dwójki" czy "Dzięki Bogu już weekend". Co roku była odpowiedzialna także za letnie i jesienne festiwale kabaretowe pokazywane na głównych antenach. Po odejściu z TVP współpracowała ze stacją Polsat. Tam również reżyserowała programy kabaretowe jak "Kabaret na żywo. Młodzi i moralni".
Beata Harasimowicz jest również współautorką trzech książek, które napisała razem z Katarzyną Kalicińską oraz Zuzanną Dobrucką: "I jakby co, to dzwoń!", "I ja ciebie też!" oraz "I nigdy cię nie opuszczę!".
Marta Kawczyńska – dziennikarka Dziennik.pl. Ukończyła Filologię Polską na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury, jest też psychoterapeutką tańcem i ruchem (DMT). Pracowała m.in. w Gazecie Stołecznej, Super Expressie, TVP. Jest autorką książki "Alopecjanki. Historie łysych kobiet" oraz współautorką poradników "#Nastolatka". Specjalizuje się w tematyce show-biznesowej oraz społecznej. W Dziennik.pl zajmuje się działem życie gwiazd, nostalgia, kultura. Prowadzi podcasty "Kawka z…" i "Dziennik Kryminalny" emitowane na kanale DGP Infor na Youtubie.