Paulina Chylewska porzuciła pracę w Polsacie i wróciła po siedmiu latach do TVP. Pojawiła się już jako prowadząca jeden z koncertów na festiwalu w Opolu i prowadzi serwisy sportowe. Teraz dostała nowy program.

Jaki teleturniej poprowadzi Paulina Chylewska?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl Paulina Chylewska i Patryk Ganiek będą gospodarzami formatu "Mecz - teleturniej piłkarski". Emisja pierwszego odcinka planowana jest w piątek 28 czerwca o godz. 20.30. Dariusz Szpakowski będzie w tej unikalnej formule pełnił rolę eksperta - komentatora - przekazał dział komunikacji korporacyjnej TVP.

Reklama

Kiedy emisja nowego teleturnieju TVP?

Cztery odcinki teleturnieju będą miały swoją premierę po zakończeniu kolejnych faz turnieju: 28 czerwca (piątek), godz. 20.30; 3 lipca (środa), godz. 20.30; 8 lipca (poniedziałek), godz. 20.30 oraz 12 lipca (piątek), godz. 20.30. W inne dni w tych porach TVP będzie pokazywać poszczególne spotkania mistrzostw Europy. Turniej rusza w najbliższy piątek 14 czerwca, a zakończy się 14 lipca.

W "Mecz - teleturniej piłkarski" mają brać udział 4-osobowe zespoły. Pytania będą dotyczyły historii futbolu, obecnych wydarzeń dotyczących reprezentacji a także poszczególnych piłkarzy i trenerów.