Z okazji Dnia Matki wiele znanych osób pokazało w sieci swoje mamy i zamieściło wzruszające posty. Wśród nich była także Justyna Dobrosz-Oracz. Dziennikarka po kilku latach wróciła do TVP, gdzie przeprowadza rozmowy z politykami.

Reklama

Od czasu do czasu Dobrosz-Oracz pokazuje w sieci kadry ze swojego życia prywatnego. Kilka miesięcy temu opublikowała zdjęcie ze swoim mężem. Paweł Oracz jest mężem dziennikarki od 2007 roku.

"Panowie, błysku w oczach" - napisała wówczas pod zdjęciem opublikowanym na Facebooku.

Justyna Dobrosz-Oracz pokazała mamę. Kim jest jej ojciec?

Teraz postanowiła pokazać swoją mamę. Jedno z nich zostało zrobione na plaży, inne podczas rodzinnej uroczystości. Dotychczas głośniej było o ojcu dziennikarki TVP, czyli Janusz Dobroszu. Był on politykiem, jednym z liderów Ligi Polskich Rodzin, a nawet wicemarszałkiem Sejmu V kadencji.

"Najważniejsza. Mamusia" - napisała pod zdjęciem rodzicielki.

Justyna Dobrosz-Oracz jest dziennikarką, prezenterką i korespondentką sejmową. W 2000 roku rozpoczęła pracę w TVP. W 2016 roku została zwolniona z TVP przez Jacka Kurskiego. Przez osiem lat pracowała w "Gazecie Wyborczej". Pojawiała się również w "Loży prasowej" na antenie TVN24. W lutym wróciła do TVP.