"Malanowski. Nowe rozdanie" - taki tytuł będzie nosić kolejna seria telewizyjnej opowieści kryminalnej. Jest wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka, znanego też z serialu "07 zgłoś się". Schedę po aktorze przejmuje Andrzej Malanowski (Andrzej Grabowski), brat Bronisława Malanowskiego. Zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować. Czy podoła zadaniom, które przed nim staną?

Reklama

"Malanowski. Nowe rozdanie" i nowe zagadki

Serial jest opowieścią o grupie detektywów, którzy na co dzień rozwiązują trudne i tajemnicze zagadki kryminalne. Choć niektóre historie wydają się banalne, kryją tragiczne i złożone ludzkie dramaty.

Reklama

W rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu towarzyszą dwa duety detektywów. W tych rolach Annę Lucińska i Wacław Warchoł, a także Marka Krupski oraz Magdalena Dwurzyńska. Zdjęcia do serialu w reżyserii Szymona Jakubowskiego i Łukasza Łukasika realizowano między innymi w Hiszpanii. Producentem jest Constantin Entertainment Polska.

Nad rozwiązaniem kryminalnych zagadek pracują prywatni detektywi / Polsat

Andrzej Grabowski ogromną popularność zyskał dzięki roli Ferdynanda Kiepskiego w sitcomie "Świat według Kiepskich". Zagrał wiele doskonałych ról m.in. w takich produkcjach jak "Pitbull", "Pokot", "Lokatorka", "Ślub doskonały", "Za duży na bajki".