W Polsacie można już zobaczyć zwiastun porannego programu stacji "Halo, tu Polsat", który ma ruszyć jesienią. W spocie można zobaczyć jedynie sylwetki prowadzących. Twarzy nie widać. Nieoficjalnie mówi się jednak, że program poprowadzą trzy pary: Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem, Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim.

Reklama

Tajemniczy transfer

Najwięcej emocji wzbudza oczywiście transfer Macieja Kurzajewskiego i jego ukochanej. Słabnie teraz oglądalność "Pytania na śniadanie" w TVP, które razem prowadzili. Polsat zdecydował się więc przyciągnąć wiernych fanów Cichopek i Kurzajewskiego do swojej stacji.

To jednak prawda?

Informator z Polsatu powiedział Pudelkowi, że dopinane są szczegóły transferu Kurzajewskiego. "Krążące od dawna plotki o transferze Maćka są jak najbardziej prawdziwe. Prezenter brał ostatnio udział w realizacji spotu programu "Halo, tu Polsat". W stacji wiele mówi się o przejściu Kasi i Maćka do nowej śniadaniówki. Według wielu to dobry ruch po zmianach w TVP, która traci na oglądalności, a Polsat tylko na tym zyskuje i zaciera ręce, wykorzystując dobry moment zmian na rynku" - zdradził.